Handlowe Targi | Przetwarzanie BIZMEDIA PL SP Z O O
+ 48 22 483 53 79

Targów i kongresów - koncepcja

Sukces...

... w każdym numerze naszego targów potwierdza nasze przekonanie, że warto walczyć o pozycję lidera na rynku.

Dziś cieszymy się, że profesjonalnie zorganizowana wystawa zdarzenia mogą dać nowy impuls dla całej branży. Wystawy są odzwierciedleniem rozwoju branży, a także sił napędowych, dlatego odgrywają one coraz ważniejszą rolę dla gospodarki w ogóle.

Na targach organizowanych BIZMEDIA PL SP Z O O mam na myśli jakość, bezpieczeństwo i kompetencji wiodących marek, oferując najlepsze targi na całym świecie. Nasze usługi i filozofii w pełni dostosowane do potrzeb uczestników targów. Wysoki poziom obsługi oraz ciągłe inwestycje pozwalają naszym gościom, aby skupić się na produktach i usługach, i wystawcy na swoich klientów.

Piękności i salonów fryzjerskich targi stały się ważnym elementem rozwoju dla profesjonalistów branży kosmetycznej. Dziś, bardziej niż kiedykolwiek, oni muszą śledzić zmiany w trendach na rynku. To odnosi się do nauki i edukacji. Rozumiemy wymagania obecnego czasu: dostęp do specjalistycznych wiedzy staje się kluczem do przepisom przewaga nad konkurencją. Jednak, na wystawach organizujemy znacznie więcej niż zwykłe wystawa wydarzenie: są one profesjonalnych platform, mających na celu rozwój urody, fryzjer i branży fitness.

Kongresy, wystawy i sympozja są częścią urody i włosów forum wystawa i zapewnienia branży kosmetycznej i fryzjerstwa specjalistów, posiadających szerokie spektrum możliwości, od seminariów, pokazuje, gdzie świadczenie usług парикмахерскими spotyka sztuki, warsztaty.

Międzynarodowe forum biznesu (IBF) zapewnia firmom możliwość nawiązać nowe kontakty biznesowe w krajach partnerskich. Dążymy do tego, że wszystkie spółki handlowe, zainteresowane w imporcie i eksporcie byli obecni na naszych imprezach targowych.

Krajowych i międzynarodowych mistrzostw w stylizacja paznokci, przedłużanie rzęs, makijaż permanentny, rysunki na twarzy i szeroko rozumiane świadczenie usług парикмахерскими jasnych punktów, stanowiących ważną część targów, i doskonale uzupełnia nasz program imprez branżowych. Krajowe mistrzostwa odbywają się zgodnie z ogólnymi warunkami, zapewniając wysoki poziom konkurencji.

Ciało życiu Kongres polski - edukacyjna impreza na najwyższym, profesjonalnym poziomie uznane w branży fitness, zapewniając doskonałą okazję do wymiany poglądów i dyskusji.

Orientacja na przyszłość i innowacyjność, profesjonalizm, know-how, uczciwość i wszechstronnego doradztwa w duchu partnerstwa są priorytetowymi zadaniami holdingu. Są one podstawą naszych działań, i w ten sposób są solidną podstawą do kompleksowej obsługi rynku. Zmotywowany, profesjonalny i zaangażowany zespół pozwala naszego celu.