Filozofia | Przetwarzanie BIZMEDIA PL SP Z O O
+ 48 22 483 53 79

Filozofia

Nasza wizja

Nasze motto - kompetencje, rozwój, innowacje i zrozumienie potrzeb przemysłu. W Bizmedia Group stała się jednym z Europejskich liderów wydawnictwo i organizatorem wystaw i konferencji w zakresie profesjonalnych kosmetyków i fitness kilku lat.

Nasz dynamiczny rozwój możliwy jest dzięki dialogu spędzamy z branżą, w każdym kraju, gdzie jesteśmy obecni.

Strategii

Nasze wiodącą pozycję w Europie i w innych krajach świata stało się możliwe dzięki:

opracowanie i realizacja media i koncepcji na wszystkich rynkach, na których jesteśmy obecni.
nasz międzynarodowy charakter i doskonała znajomość rynku i klientów, dla których jesteśmy profesjonalnym partnerem biznesowym.
wykwalifikowaną ekipę pracowników. Nasz zespół składa się z wysokiej klasy specjalistów z podwyższonym poziomem kwalifikacji.
współpracę międzynarodową we wszystkich obszarach branży kosmetycznej i fitness
tworzenie strategicznie uzasadnione skojarzenie i akcyjne partnerstwa i nasza obecność we wpływowych MEDIACH i udział w największych wydarzeniach branżowych zarówno w kraju jak i za granicą.
Otwieranie naszej firmy nowe możliwości w związku z naszym listing na giełdzie.


Wspieramy przemysł

Nasze dzienniki, portale, wystawy i kongresy stanowią spójną całość. Samo wysoka jakość naszych produktów, obsługa klienta na najwyższym poziomie, kreatywność, wysokie standardy i zgodnie z trendami mają wsparcie naszym klientom, i przekonuje nowych firm do rozpoczęcia współpracy biznesowej.

Dzięki zaangażowaniu i międzynarodowy charakter firmy, oferujemy naszym partnerom możliwość cross-country rozwoju i wsparcia komunikacji międzynarodowej. Sukces klienta jest zawsze w centrum naszych zainteresowań. Zdajemy sobie sprawę z siły naszych MEDIÓW, więc zawsze staramy się prowadzić obiektywny dialog z aktorami, stanowiących część tego rynku.
Skupiamy się na budowaniu długoterminowych i trwałych relacji opartych na wzajemnych korzyściach. W porównaniu z naszymi konkurentami, wyróżnia nas wysoka jakość świadczonych usług.

Nasze motto

Staramy się stworzyć długoterminowe trwałe partnerskie relacje, oparte na wzajemnym podejściu. Odrzucamy wszelkie działania, które, nie zważając na zysk, może zaszkodzić interesom naszych klientów i stać się przyczyną zerwania stosunków i utraty zaufania.

Dlatego nasi czołowi pomysły obejmują:

Szczerość
Uczciwa gra
Partnerstwo
Długotrwałe skutki

Styl zarządzania

Nasz styl zarządzania oparty na dialogu. Każdy z naszych pracowników jest cechą osobowości z wybitnych umiejętności. Wraz z całym zespołem stawiamy sobie realne cele i dążyć do ich realizacji. Współpracy, wzajemnej pomocy i wsparcia, komunikacji i zorientowane na wyniki pracy pozwalają na ciągły rozwój firmy. Opieramy się na doświadczeniu, wiedzy i umiejętności całego zespołu, i stymulować kreatywność pracowników. Kontrola-to nie jest celem sama w sobie, dzięki terminowej realizacji zadań i współpraca nadal iść do przodu.