Ogólna | Przetwarzanie BIZMEDIA PL SP Z O O
+ 48 22 483 53 79

Targi i kongresy w Polsce

Bizmedia FORUM & SPA

W Bizmedia forum & SPA wystawa była otwieraniem jesienno-zimowego sezonu. Wystawa portfolio obejmuje spółki specjalizujące się w obu Spa i centrum odnowy biologicznej, pojęć i inne pytania dotyczące kosmetologii lub nóg, rąk i paznokci.

BRZMIENIU: 22-23.09.2018

Forum Włosy

Hair forum Poland | to bez wątpienia bardzo ważne wydarzenie dla fryzjerstwa. Oprócz strefy wystawienniczej, gdzie firmy i marki z fryzjera przemysłu przedstawił swoje propozycje, jest scena główna, gdzie wybitny pokaz i finału mistrzostw odbywają się w ciągu 2-dni wolnego. Ci, którzy naczynia, spragnieni wiedzy, przyciąga etapie Zjazdu, kiedy największe autorytety branży dzielą się swoją wiedzą w ciągu dwóch dni.

NASTĘPUJĄCY SPOSÓB: 20-21.10.2018

Odwiedź targi stronie

FORUM Bizmedia

Bizmedia forum znakiem targów | wystawy-jest to nazwa powszechnie rozumiał branży kosmetycznej. Oprócz powierzchni wystawienniczej jest wiele atrakcji dla odwiedzających: jasne mistrzostwa, ciekawe prezentacje na spotkaniu etapie i ambitny program szkoleniowy, składający się z warsztatów i praktycznych makijaż warsztaty

NASTĘPUJĄCY SPOSÓB: 9-10.03.2019 r.

kongres życia ciała

ciało życia Kongresu | - to coroczna impreza dla branży fitness. Tematy wykładów obejmują sprzedaż, marketing, trendy, zarząd klubu fitness i szkolenia.

BRZMIENIU: 24-25.11.2018 r.

Przejdź na stronę kongresu