Informacje kontaktowe | Przetwarzanie BIZMEDIA PL SP Z O O
+ 48 22 483 53 79

Kontakt

Małgorzata Szulc

Dyrektor

E-mail: małgorzata.szulc@biz-media.info

Olga Koperkiewicz

Redaktor Bizmedia forum
Składają się na mistrzostwa, web TV

E-mail: olga.koperkiewicz@biz-media.info

Agnieszka Bonecka

Redaktor naczelny życia ciała i trener

E-mail: agnieszka.bonecka@biz-media.info

Szymon Żydowicz

Kierownik Projektu

E-mail: szymon.zydowicz@biz-media.info

Justyna Grzymała

Kierownik DS. ja marketingu sprzedaży

E-mail: justyna.grzymala@biz-media.info

Alicja Suchcicka

Specjalista w dziedzinie marketingu i komunikacji

E-mail: alicja.suchcicka@biz-media.info

Kamila Olszewska

E-Dyrektor rozwoju biznesu, kierownik programu

E-mail: kamila.olszewska@biz-media.info

Paulina Paterek

E-mail marketing i targów asystent organizacji

E-mail: paulina.paterek@biz-media.info

Monika Niedzielska

Reklama i specjalista ds. marketingu młodszy

E-mail: monika.niedzielska@biz-media.info

Anna Вильчек

Czytelnicy/Użytkownicy Serwisu

E-mail: anna.wilczek@biz-media.info

Joanna Kisiela

Dział abonamentu

E-mail: joanna.kisiela@biz-media.info

BIZMEDIA PL SP Z O O

41-250, Poland, Czeladz,
65 Ul. Wladyslawa Reymonta


E-mail:
info@biz-media.info

Tel.: + 48 22 483 53 79

Członek międzynarodowego
Bizmedia Grupy