Kalendarz | Przetwarzanie BIZMEDIA PL SP Z O O
+ 48 22 483 53 79

Targów na świecie

Bizmedia forum targów w Niemczech

33. Bizmedia FORUM MONACHIUM

27 i 28 października 2018 roku

W 'Wielki-Opera' z Bizmedia forum targów odbędzie się na międzynarodowych targach w Monachium za 33 razy. Jak znane są tereny wystawowe karmić, aparatury i kosmetyki, Nail design i Nail art, pedicure i подология, medyczny kosmetyczny i anty-starzenia się, a także motyw świata kosmetyków naturalnych i spa.

 

9.

18 – 19 maja 2019

Przy stale rosnącej liczbie uczestników – ponad 400 wystawców marek w 2018 roku – reprezentowana przez cały asortyment profesjonalnych kosmetyków. Udanych kongresów i ekscytujące mistrzostwa dodał do najbardziej pozytywne wrażenia przybyszów. Tematy, warsztaty, najwyższej klasy kongres i ekscytujące mistrzostwa forma olśniewające ramki 2019 roku.

Bizmedia forum targów w Grecce

Bizmedia forum zespołu

3-go - 5-go listopada 2018 roku

Piękno Grecji jest dobrze znana wśród kosmetologów, to jeden z najważniejszych targów kosmetycznych na rynku Grecji. Targi odbywają się dwa razy w roku w Atenach. Służy ona jako platforma dla branży kosmetycznej, aby zaprezentować swoje produkty i pozwala kosmetyczki podążać za najnowszymi osiągnięciami w branży kosmetycznej.

Bizmedia forum targów we Francji

2.
07-ego – 08 października 2018 roku

Z przyjemnością zorganizujemy 2 wystawy w najbardziej eleganckich i świadome piękno miast – Paryż. To miejsce spotkań dla wszystkich, zdrowie i uroda profesjonalistów. Ta nowa wystawa odbywa się w Pałacu kongresowego porte Maillot i będą ukierunkowane na nawiązywanie kontaktów, otwieranie nowych, innowacyjnych produktów i usług, a patrząc na nowe trendy w branży – wszystko w otwartą, przyjazną i biznesową atmosferę.

Bizmedia forum targów na Węgrzech

27. Bizmedia forum Budapeszt

26 - 27 października 2018 roku

Już w 27 minucie razem będzie organizowany w listopadzie 2018 roku. Około 150 firm korzysta z roku na rok targi dla profesjonalistów z branży kosmetycznej, aby zaprezentować swoje produkty i procedury. Oprócz kosmetycznego kongresu kongresu подологов odbędzie się. Roczny wyróżnić narodowy makijaż, paznokci i mistrzostwa.

Bizmedia forum targów w Szwajcarii

Bizmedia forum Zurych

W 02 w 03 marca 2019 roku

W 2019 roku już odbędzie się 25 razy. Kosmetyki wystawa obejmuje takie sfery, jak: kosmetyki, lakier do paznokci, pielęgnacja stóp, kosmetyki, odnowy biologicznej i włosów. Oprócz warsztatów i mistrzostwa, liczne kosmetyki i włosów organizujemy pokaz.

 

Bizmedia forum targów w Słowacji

25. Bizmedia forum Trenčín

Z 23 na 24 marca 2017

W 25-tym razem odbędzie się w 2017 roku. Ponad 200 marek kosmetycznych oferujemy szeroki wybór produktów do Paznokci-projektantów, artystów manicure, wizażystów, fryzjerów i mistrzów pedicure w tym roku 75 uczestników ze Słowacji, Czech, Austrii, Polsce i na Węgrzech pokazały swoje marki na łącznej powierzchni 4,825 metrów kwadratowych.

Bizmedia forum targów w Słowenii

24. Bizmedia Люблянском forum

08-e – 09й kwietnia 2019 roku

Specjalistów ze wszystkich sektorów kosmetyki , fryzjerstwa , estetyki , odnowy biologicznej i innych imprez , wśród wielu wystawców będzie możliwość wyboru dostawców sprzętu , materiałów i leków, będziesz cieszyć się wiele profesjonalnych wykładów, prezentacje , nowości i seminariów. Możesz uczestniczyć w różnych konkursach będą również organizowane spotkania ekspertów z międzynarodowymi ekspertami z różnych rodzajów działalności. Przygotowujemy bardzo wysokiej jakości impreza!