Uroda | Przetwarzanie BIZMEDIA PL SP Z O O
+ 48 22 483 53 79

Piękno

FORUM Bizmedia

Miesięcznik dla profesjonalistów branży kosmetycznej.

Czasopismo poświęcone zagadnieniom związanym z szeroko pojęta profesjonalne kosmetyki. Publikacji, pogłębionych artykułów, stanowiących kompendium wiedzy dla kosmetyczek i właścicieli salonów kosmetycznych.

Pozwala śledzić najnowsze wiadomości i trendy w dekoracyjno-ochronnych, kosmetologii, kosmetyki z wykorzystaniem specjalnego sprzętu, a także dermatologia, kosmetologia, naturalne kosmetyki, Wellness i SPA, paznokci, dłoni i stóp pielęgnacja.

Czytelnicy znajdą tu również materiały w sprawach biznesowych, marketingu, biznesu, psychologii i samorozwoju w każdym pytaniu.

Informacje o wydarzeniach i raporty z wydarzeń pozwalają czytelnikom, aby być na bieżąco w tej szybko rozwijającej się branży.

Magazyn jest wydawany w następujących krajach:

Uczestnikiem Portalu

Uczestnikiem portalu stanowi kompendium wiedzy i inspiracji dla każdego nail design. Obszerny dział wiedzy & Co zawiera finansowo cenne przedmioty na systemach metod i rąk i paznokci, ale i wielu kreatywnych dekoracji z instrukcjami krok po kroku. Regularnie publikowane są aktualności i wydarzenia branży pozwalają użytkownikom na zawsze pozostanie aktualne. W centrum portalu dekoracji galerii i regularnie odbywają się konkursy na najlepszy lakier do stylizacji.

Uczestnikiem Portalu

Bizmedia UCZESTNIKIEM FORUM

Uczestnikiem jest wiodącym tytuł z wiodących nazwą zwrócił się do Paznokci-styliści.

Łączy on w sobie zachodnie trendy z artystycznym duchem Europy i w ten sposób stanowi niezbędne narzędzie biznesowe. Magazyn jest wydawany w Hiszpanii pod nazwą uczestnikiem jest zasilany estetyczne paznokcie i makijaż.

Magazyn jest wydawany w następujących krajach:

MÓJ BIZNES KOSMETYCZNY

Mój biznes-magazyn kosmetyczny jest reprezentowane głównie wiedzę o marketingu i przedsiębiorczości, a także jasno przedstawione praktyczne porady na Bieżącą salonów kosmetycznych/spa. Ponadto, czołowi producenci opisują innowacyjne koncepcje marketingowe, które zapewniają porady i wskazówki.

 

 

 

forum medyczne Bizmedia

forum medyczne Bizmedia-to publikacja, która stanowi pomost między medycyny estetycznej i kosmetologii profesjonalnej. Każdy numer poświęcony jest konkretny problem i to nieoceniona pomoc dla lekarzy specjalizujących się w medycynie estetycznej i kosmetologów i kosmetyczki ścisła współpraca z пластическими chirurgów i specjalistów medycyny estetycznej.